Performanse DIVLJI VIKEND Set Reketa za stolni tenis za 2 Igrača,Set Za Ping-pong loptice,Mreža Za stolni Tenis

HRK 29.70

Obnovljeno

Dostupno za vašu narudžbu

PRVO STOLNI TENIS : get high-performance reket I prenosivi mrežu za bilo koje površine u jednom paketu!.PING-PONG U POKRETU : za natjecanja u bilo koje mjesto, postavite igru za nekoliko sekundi na svakom stolu širine od 60 do 72 cm.ČVRST OBITELJSKI PAKET : Za prostor to je univerzalno učvršćenje pretvara bilo koju radnu ploču u 5-звездочную igru.Zabavite se i opustite : Ovaj stolno teniski set je idealan za ugodan odmor između članova obitelji, prijateljima, kolegama, kao i kolegama.Bez obzira nalazite li se kod kuće, u teretani ili na putovanju, u maršu, na пикниках, bitan je izbor za vas.

Slični proizvodi u kategoriji

Crna Serija Pull-Set za stolni tenis by Shift3 Obnovljeno
Crna Serija Pull-Set za stolni tenis by Shift3

Proširiva i teleskopska mreža prilagođava bilo koje veličine stola 2 vesla.Postoje loptice za stolni tenis.Ima сетчатую torbu za pohranu i putnu torbu.Proširiva i teleskopska mr

HRK 74.64
Skup vesala za ping-pong MIZOMOR Prijenosni Komplet za stolni tenis s ležajem na rešetki za bilo koje površine, Obnovljeno

Pomoću pullrešetke za stolni tenis skup vesala za stolni tenis jednostavan za instalaciju i može se postaviti i koristiti na bilo kojoj površini,čija je širina ne prelazi XX, a debljin

HRK 44.07
Rešetka za hvatanje loptice za ping-pong, stolni tenis, Ova ловчая mreže odlično za trening sama s robotom-trener, Obnovljeno

JEDNOSTAVNA KONFIGURACIJA : To je oprema za video igre soba je dizajniran da izdrži značajnu snagu, tako da bez obzira koliko grid odbija, okvir i rešetka neće saviti ili slomiti.Takođe

HRK 116.97
Sportski Set za ping-pong, Prijenosni Komplet od 4 igrača i Set za ping-pong s 4 Vesla, 8 Loptica i torbicom Obnovljeno

★RUČKA : 7слойное oštrica od тополиного drveta daje snagu olovke, a nož s ugljena раструбной ručka(FL), ne samo što ga čini prikladnim kada čekanju šišm

HRK 77.97
Set za ping – pong STIGA Performance 4 Igrača – 4 Reket za stolni tenis, 6-3 zvjezdice Narančaste i Bijele Obnovljeno Najbolja cijena

UKLJUČUJE SVE što je POTREBNO ZA PUNU PARA UTAKMICE – skup Stiga Performance za 4 igrača uključuje četiri reketa i šest 3zvjezdice lopti (tri bijele i tri naranče).ODOBRENO STOLNI T

HRK 89.97
Set za stolni tenis Zacro od 10 predmeta-Uključuje 2 reketa, 6 golova i 170-сантиметровую vrata mrežu i Obnovljeno

Komplet : 10 kompleta sa 6 vrhunski loptica, 2 reketi za stolni tenis, mreže 1 i 1 vrećicu;.Napredni utakmica : 6 vrhunska loptica za stolni tenis imaju lagani, dobru elastičnost, trajnos

HRK 77.97
SHXH Reket Za stolni tenis,Set za Ping-pong,Set Za vježbanje s Reketom,s Ručni Torbom za naslovnicu Obnovljeno

【Površina reket】Površina reket za stolni tenis je izrađena od 2 mm высокоэластичной spužve i obostrani gume premiumklase, koja odlično pomaže u napadu i obrani, kao

HRK 32.97
Set za stolni tenis Fostoy, 4 Reketa za ping-pong s 8 Loptica za stolni tenis i Izvlačenje mreže za ping-pong, Obnovljeno

KOMPLETAN SET REKETA ZA STOLNI TENIS Naš skup vesala za pingpong loptice se sastoji od 4 reketa za stolni tenis, 8 kvalitetnih lopti za pingpong, jedna klizna rešetka za pingpong loptice

HRK 270.90
Backyard All Star | Stolni tenis - Set za ping - pong-4 Drvena Vesla i 8 Lopti s Torbicom za nošenje na Obnovljeno

Nudimo 30dana novac leđa garancija i jamstvo proizvođača za 1 godinu na ovaj proizvod, jer mi vjerujemo u svoje kvalitete i želimo da se i vi.Naš brand je specijalizirana za razvoj odli

HRK 84.00
Vesla za ping-pong Set od 4 - inovacije torbice za nošenje| 8 Gol | Pro 7-slojni Reket za stolni tenis Obnovljeno

? Set : Set za stolni tenis uključuje set od dva (2) lopatice, četiri (4) kuglica promjera 40 mm s 3 zvjezdice, jedan (1) vrata mrežu i rokovnik s patentzatvarač i kuke ? TELESKOPSKA MRE

HRK 116.97
Nobranded 3 u 1 Loptice za ping-pong Reketa Skup Simulatora za stolni tenis Kit simulatora za ping-pong Obnovljeno

❥Najbolji dar za djecu i početnike : Stolni tenis može stvoriti lijep i sretan atmosferu za obitelj, ojačati komunikaciju s djecom, prate djecu, obiteljski sklad i sreća.Za razliku od

HRK 50.97
Set za stolni tenis ZIRUTZI s ležajem na rešetki za ping-pong za bilo koju površinu - Skup vesala za ping Obnovljeno

Pogodan za putovanja, ponesite sa sobom na put prijenosni stolni tenis i uživajte u fascinantan sport u natjecateljskih ili zabavne igre.Ovaj set za pingpong "sve u jednom" uključuje : 4 p

HRK 119.97
Skup palicama za stolni tenis Joola, sastoji se od 2 palicama za stolni tenis + 8 Loptica za stolni tenis Obnovljeno

Garancija proizvođača ne može primijeniti.Joola – više od 50godišnja tradicija i knowhow u stolnom tenisu iz Njemačke.Kao davatelj Olimpijske igre, svjetska i europska prvenstva, Joo